NEWS

Życzenia Świąteczne

Zdrowych, radosnych świąt, pełnych nadziei i miłości. Opieki Aniołów Bożych Łask.

> Czytaj więcej

NEWS

I need... to dream.

Dziękując za to, że jesteście z nami i za cały 2018 rok, przygotowaliśmy dla was akcję

> Czytaj więcej

NEWS

I need... Santa Claus...

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, otwarte serca i pomoc wszystkim, którzy

> Czytaj więcej

O Fundacji

"Wszystko się zmienia,
kiedy Ty się zmieniasz.."

Nasza Fundacja powstała, ponieważ wierzymy w CZŁOWIEKA – Jego potencjał, Jego możliwości, Jego szansę na szczęśliwe życie! Chcemy towarzyszyć w świadomym rozwoju każdemu, kto się u nas pojawi, kto potrzebuje inspiracji, pomocy. Mamy świadomość ogromu możliwości, kompetencji i doświadczenia osób tworzących społeczność Fundacji. Wychodzimy naprzeciw z bogatą ofertą edukacyjno – warsztatową, artystyczną, kampanii społecznych oraz form rozwoju osobistego.
Jedną z naszych dewiz jest BILANS RODZI BALANS. Każdy człowiek potrzebuje balansu pomiędzy różnymi częściami swojego życia. Chcemy w tym pomóc ucząc kreatywnego i konsekwentnego bilansu.

Zapraszamy do współpracy na drodze zmiany i świadomego życia.
To będzie prawdziwie fascynująca podróż i przygoda.

>Dowiedz się więcej

Dorośli nigdy nie potrafią sami zrozumieć. A dzieci bardzo męczy konieczność stałego objaśniania.

ANTOINE DE SAINT – EXUPERY "MAŁY KSIĄŻĘ"

Wspomóż nas

Zapraszamy do udziału w naszych projektach i kampaniach społecznych.

Wspomóż nas

#dajemydobro

Rozpoczęliśmy nasze największe przedsięwzięcie i największy projekt: budowa Domu i Szkoły dla naszych Kochanych Dzieciaków z SAFE HAVEN w Mbarara w Ugandzie. Wiemy, że bez Waszej pomocy i zaangażowania, nie będzie to możliwe. Dlatego kierujemy nasz apel i zaproszenie do każdego wrażliwego serca. Zróbmy wszystko co w naszej mocy, by ugandyjskie dzieci mogły mieć dom oraz warunki do życia i edukacji.

To co spotkało ich w życiu jest efektem postępowania dorosłych. One nie są winne swojej sytuacji. My możemy sprawić, że na ich twarzach będzie gościł uśmiech; że ich życie się zmieni. My możemy uczynić je szczęśliwymi. Bardzo gorąco Was prosimy o wsparcie i udostępnianie wszelkimi możliwymi kanałami naszej zbiórki: facebook, mail, what’s up… Można oczywiście również wpłacić poprzez portal zrzutka.pl.

https://zrzutka.pl/h9whzk

Pozdrawiamy Was gorąco!
Niech Anioły się Wami opiekują!

Partnerzy i sponsorzy