volto amoreVolto Amore

Gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
ANTOINE DE SAINT – EXUPÉRY „ MAŁY KSIĄŻĘ ”

AKADEMIA VOLTO AMORE

Ewelina Bielec

Kosmetolog z 20 letnim doświadczeniem, podolog, wizażystka, masażystka, stylistka zagęszczanie rzęs metodą 1/1-5/1, stylistka paznokci żelowych, hybrydowych, akrylowych w tym zdobnictwo 3D, instruktor makijażu permanentnego z 8 letnią praktyką. Od 6 lat bardzo intensywnie zajmuje się kosmetologią estetyczną opierającą się na sprawdzonych produktach renomowanych firm.

Na początku drogi z kosmetyką zetknęłam się z wizażem współpracując z projektantami mody m.in. Tomaszem Ossolińskim oraz wizażystką Agnieszką Brodą przygotowując modelki do pokazów jak i sesji zdjęciowych. Współpracowałam również z salonami mody ślubnej wykonując makijaże ślubne klientkom salonów jak i modelkom prezentującym suknie okazyjne.

Uczestniczyłam w organizowaniu koncertów charytatywnych, których gośćmi i wykonawcami byli m.in. Olga Bończyk, Teresa Lipowska, Grażyna Łobaszewska, Justyna Różewicz jak i finaliści programu The Voice od Poland, wykonując im również makijaże sceniczne. Angażowano mnie do charakteryzacji w Teatrze im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, do krótkich etiud w plenerze jak i studio. Wykonywałam stylizacje uczestniczkom programu "Damy i wieśniaczki".

Kolejnym etapem mojego rozwoju były szkolenia i praktyka w tematyce kosmetologii i podologii. Kolejne szkolenia pozwoliły mi na mocny rozwój w dziedzinie kosmetologii, zapewniając bardzo mocną bazę klientów wieloletnich i lojalnych. Chęć usatysfakcjonowania moich klientów i zapewnieniu im nowych usług stymulowało mnie do dalszego rozwoju i poszerzenia zainteresowań. Umacniając tym samym moją pozycje w relacji z klientem i nadal poszerzając bazę napływową zainteresowanych dbałością o siebie. Bardzo intensywne dalsze praktykowanie we wszystkich dziedzinach w których się przeszkoliłam daje mi ciągła satysfakcję i przeświadczenie, że mój zawód jest nadal moją pasją. Pasją są dla mnie ludzie w relacji z którymi mam szanse zadbać o nich najlepiej jak potrafię.