volto amoreVolto Amore

Zawsze się wydaje, że w innym miejscu będzie lepiej.
ANTOINE DE SAINT – EXUPÉRY „ MAŁY KSIĄŻĘ ”

AKADEMIA VOLTO AMORE

adam i ewa

BOGUSŁAW BARAŃSKI - TERAPEUTA, COACH, MENTOR, TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO, SPECJALISTA DS. RELACJI I KRYZYSÓW.

TWÓRCA INSTYTUTU ŚWIADOMEGO ŻYCIA, FUNDACJI VOLTO AMORE ORAZ PASSION & MERCY COMMUNITY.

OD PONAD 10 LAT PRACUJE Z MĘŻCZYZNAMI, KOBIETAMI I ZWIĄZKAMI.

Absolwent Wydziału Teologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie bronił pracę magisterską z psychologii. Ukończył studia podyplomowe z Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Jest w trakcie specjalizacji z zakresu psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii. Przygotowuje również rozprawę doktorską z psychologii społecznej.

Jego autorytetem z dziedziny psychologii społecznej jest prof. Philip Zimbardo. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie pracy z człowiekiem. Jego główne dziedziny pracy to: kryzysy i ograniczenia, tożsamość mężczyzny i problemy z nią związane, tożsamość kobiety, uzależnienia toksyczne i nietoksyczne, iluzje, relacje, stres i wypalenie, wzmacnianie potencjału, rozwój pasji, efektywny wypoczynek, cisza, medytacja, balans, duchowość, rozwój osobisty i zmiana, osobowość liderów.

Cechuje go podejście personalistyczne, ogromna wrażliwość i empatia, duża asertywność i konsekwencja, umiejętność aktywnego słuchania, praca intuicyjna, szukanie rozwiązań i szans, odkrywanie możliwości i perspektyw, umacnianie poczucia własnej wartości klienta. Jest autorem wielu warsztatów i szkoleń. Jego działalność terapeutyczno – rozwojowa jest oparta na nurcie eriksonowskim, logoterapii, psychologii społecznej, psychologii relacji oraz na Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej.