volto amoreVolto Amore

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
ANTOINE DE SAINT – EXUPÉRY „ MAŁY KSIĄŻĘ ”

AKADEMIA VOLTO AMORE

justyna

Justyna Różewicz-Suszczyńska wokalistka, kompozytorka i trener wokalny.

Jest absolwentką Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na wydziale wokalnym. Swoje umiejętności rozwija nieustannie uczestnicząc w licznych warsztatach wokalnych prowadzonych w Polsce i za granicą.

Wiceprezes Fundacji Volto Amore i założycielka Studia Aktywności "To lubię!".

Od 5 lat jest związana z Wrocławskim Klubem ANIMA, w którym prowadzi zajęcia wokalno-taneczne i ogólnomuzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym, indywidualne zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz młodzieżowy zespół wokalny The Animators. We współpracy z tancerzem i choreografem Pawłem Kokowskim opracowała autorski Musical "Lata 90-te od podwórka", który został wystawiony 10 czerwca 2016 r. na deskach WK Anima.

Współpracuje z Agatą Skowrońską – Kartvelishvili i jej Fundacją ArtTrakcja, dla której z Marcinem Suszczyńskim skomponowała muzykę do spektaklu "Fryderyk i mole".

Jest również związana z Wrocławskim Teatrem Młodych, gdzie prowadzi kreatywne półkolonie dla dzieci i młodzieży.

Prowadziła warsztaty wokalne m.in. podczas 3 Festiwalu Artystycznych Poszukiwań "Przystań" w Górznie oraz Vocal Camp 2016 r. i 2017 r. w Paczkowie.

Zasiadała w jury I Festiwalu Piosenki Dziecięcej "ANIMKA", VI Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej, V edycji konkursu "Jeszcze wiruję twoja płyta – lata 1950-1969" oraz w VI Przeglądu Zespołów Muzycznych "Zagrać każdy może".

Poza działalnością edukacyjną uczestniczy w koncertach i oratoriach m.in. Oratorium "Carmina Caritatis" autorstwa Romana Kołakowskiego i Stefana Gąsieńca, a także Oratorium "Pater" autorstwa Michała Musiała, Mikołaja Kotyczki Ireneusza Gajdosza. W 2014 r. brała udział w projekcie Anny Serafińskiej "Letnie gorące ulice" wystawionym na scenie warszawskiego Teatru Syrena.

Jest finalistką XII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego oraz laureatką Nagrody Fanklubu "Republika Marzeń". Ponadto jest zaangażowana w projekt muzyczny: Justyna Różewicz & Amazing Band.