volto amoreVolto Amore

Zrób mi tę przyjemność. Uwielbiaj mnie mimo wszystko.
ANTOINE DE SAINT – EXUPÉRY „ MAŁY KSIĄŻĘ ”

AKADEMIA VOLTO AMORE

VOLTO AMORE

PROJEKT BOTSWANA
COACHING EXTREME

OFERTA SZKOLENIOWO – WARSZTATOWA
W RAMACH WYPRAWY DO BOTSWANY I ZIMBABWE

Zapraszam serdecznie na wyprawę połączoną z warsztatami coachingowymi w otoczeniu czystej i dzikiej natury, w małej 16-toosobowej grupie. To niesamowita szansa na przeżycie czegoś szalonego i niezwykłego, a jednocześnie w dzikości natury na zmierzenie się z sobą samym i wejściu w siebie, by odkryć swój potencjał I nauczyć się przezwyciężania z uśmiechem własnych ograniczeń.

Jeśli szukasz odpowiedzi na któreś z powyższych pytań oraz na wiele innych to ten niesamowity wyjazd jest właśnie dla Ciebie.

KRAJE: RPA - BOTSWANA - ZIMBABWE

MIEJSCA i AKTYWNOŚCI: Rezerwat Waterberg, tropienie nosorożców w rezerwacie Khama Rhino, piesze safari, Makgadikgadi Pan, nocleg na środku wyschniętego jeziora, safari w Parku Narodowym Nxai Pan, Park Narodowy Chobe, safari w rezerwacie Moremi, spływ łodzią mokoro w Delcie Okavango, lot widokowy awionetką nad deltą, rejs safari po rzece Chobe, rejs o zachodzie słońca po rzece Zambezi, wieczór bębniarski z tradycyjną afrykańską kolacją, rafting na Zambezi, lot widokowy śmigłowcem na Wodospadami Wiktorii. Noclegi w otwartych campach wśród dzikiej przyrody, wspólne wieczory przy ognisku pod baldachimem z gwiazd, najwspanialsze zachody i wschody słońca oraz wiele innych niezapomnianych przeżyć zapierających dech w piersiach! Terenowe auta 4x4, namioty i doborowe towarzystwo. Poza wyjątkowymi miejscami gwarantujemy doskonałą atmosferę i świetną zabawę, której długo nie zapomnicie!

SZACUNKOWY KOSZT: 4100 USD

PROJEKT REALIZOWANY PRZY WSPÓŁPRACY Z

PROWADZĄCY:
BOGUSŁAW BARAŃSKI – TERAPEUTA, COACH, MENTOR, TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO, SPECJALISTA DS. RELACJI I KRYZYSÓW.

Szczegółowe informacje: Fundacja VOLTO AMORE
@mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., mobile: +48 577 530 539