Linki

Biuro Detektywistyczne Arcadia to detektywi, którzy potrafią pomóc w bardzo delikatnych i trudnych sprawach. Przygotowanie merytoryczne do zawodu detektywa oraz indywidualne umiejętności sprawiają, że procent nierozwiązanych spraw jest znikomy. Detektywi Wrocław, poza profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia, są przeszkoleni z zachowań empatycznych w stosunku do klienta. Sprawia to, że każda osoba zwracająca się po pomoc do Arcadii może liczyć na zrozumienie i pełne zaangażowanie ze strony detektywa.
Specjalnością Biura Detektywistycznego są poszukiwsania osób zaginionych i ukrywających. Złożoność i skomplikowanie takich spraw powoduje, że niewielu detektywów może pochwalić się takimi sukcesami, które udokumentowane są podziękowaniami z Policji oraz innych instutucji państwowych i samorządowych.

Fundacja Promyk to osoby nieumiejące bezczynnie spędzać czas przed telewizorem. Społeczni pracownicy oraz wolontariusze fundacji często mają przeszłość harcerską i dlatego aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz pomaganie innym są dla nich czymś naturalnym i sprawiającym wielką przyjemność.
Obozy młodzieżowe to najnowsza propozycja dla nastolatków z całej Polski. Jeśli chcesz, aby dziecko znacznie się usamodzielniło i przeżyło wiele przygód, króre na zawsze zapadną w pamięci, to obóz młodzieżowy Fundacji Promyk jest idealnym wyborem. Poza dobrą zabawą uczestnik obozu może liczyć na poznanie wielu ciekawych osób w różnym wieku oraz nabycie wielu przydatnych umiejętności, takich jak np. rozpalania ogniska bez użycia zapałek.