Trenerzy:

Bogusław Barański – dyrektor Instytutu

Psychoterapeuta, mentor, trener rozwoju osobistego, specjalista ds. relacji i kryzysów. Absolwent Wydziału Teologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ( praca magisterska z psychologii), studia podyplomowe z coachingu i mentoringu na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. W trakcie specjalizacja z zakresu psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii. W przygotowaniu rozprawa doktorska z psychologii społecznej.
Twórca Fundacji Volto Amore, Instytutu Rozwoju I NEED.l oraz Passion & Mercy Community. Od ponad 10 lat pracuje z kobietami, mężczyznami i związkami. Cechuje go podejście personalistyczne, ogromna wrażliwość i empatia, duża asertywność i konsekwencja, umiejętność aktywnego słuchania, praca intuicyjna, szukanie rozwiązań i szans, odkrywanie możliwości i perspektyw, umacnianie poczucia własnej wartości klienta. Autor wielu warsztatów i szkoleń.

Joanna Kęcińska

Superwizor Instytutu Psychologii Zdrowia, psychoterapeuta specjalista ds. przemocy, psychoterapeuta uzależnień (chemicznych i behawioralnych) oraz psychoterapeuta pracy z traumą w nurcie Somatic Experiencing Therapy.
Mgr resocjalizacji, absolwentka Wydziału Nauk Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studium Pomocy Psychologicznej i Pomocy Psychologicznej w dziedzinie seksuologii Instytutu Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończone Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Certyfikowany specjalista ds. przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończone studium dla terapeutów uzależnień w Instytucie Terapii i Edukacji w Poznaniu oraz Akademia Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych we Wrocławiu. Wykładowca Krajowej Szkoły Prokuratury i Sądownictwa.