Trenerzy:

Bogusław Barański – dyrektor Instytutu

Bogusław Barański - coach, trener, mentor, psychoterapeuta.
Twórca i założyciel Fundacji Volto Amore, Instytutu Rozwoju I NEED... oraz Passion & Mercy Community w Szwecji.

Prowadzę szkolenia i warsztaty, a moje specjalności to biznes rodzinny i pary w biznesie. W pracy terapeutycznej pracuję z mężczyznami, kobietami i parami.

Komunikacja, silny zespół, współpraca na linii pracodawca - pracownik, efektywna sprzedaż, budowanie marki - to wszystko jest efektem relacji. Moim ogromnym atutem jest umiejętność budowania właśnie relacji w przestrzeni biznesowej. Fascynuje mnie człowiek, świat jego relacji oraz miejsce, w którym żyje.
W moim 15-letnim doświadczeniu osiągnąłem umiejętność bycia człowiekiem i bycia z człowiekiem, czyli podążanie intuicyjne i empatyczne za klientem. Owocem mojej pracy jest filozofia I need... czyli otwartość na potrzeby i świadoma ich realizacja.

Moje życiowe motto: naprawdę nic nie muszę! To daje mi wolność i szansę podążania drogą rozwoju i zmiany. Bo nic nie muszę, ale chcę.

Jeśli chcesz, żebym Ci towarzyszył - zapraszam do współpracy.

Szczegóły oferty znajdziesz w zakładce Akademia Volto Amore

Joanna Kęcińska

Superwizor Instytutu Psychologii Zdrowia, psychoterapeuta specjalista ds. przemocy, psychoterapeuta uzależnień (chemicznych i behawioralnych) oraz psychoterapeuta pracy z traumą w nurcie Somatic Experiencing Therapy.
Mgr resocjalizacji, absolwentka Wydziału Nauk Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studium Pomocy Psychologicznej i Pomocy Psychologicznej w dziedzinie seksuologii Instytutu Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończone Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Certyfikowany specjalista ds. przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończone studium dla terapeutów uzależnień w Instytucie Terapii i Edukacji w Poznaniu oraz Akademia Profilaktyki i Terapii Uzależnień Behawioralnych we Wrocławiu. Wykładowca Krajowej Szkoły Prokuratury i Sądownictwa.